Sapiens Ubique Civis IX – Szeged 2022

2022, május 21 - 10:00

Szegedi Tudományegyetem Klasszika Filológia tanszékén 2022. augusztus 31 – szeptember 2. között kilencedik alkalommal kerül megrendezésre a Sapiens Ubique Civis konferencia, amelyre a szervezők egyaránt várják MA, illetve PhD hallgatók jelentkezését. A konferencia célja, hogy különböző területeken dolgozó fiatal kutatóknak biztosítson felületet kutatásaik bemutatására, továbbá az együttműködésre. Ennek megfelelően a várt előadások témakörei érinthetik az irodalmat, történelmet, filológiát, görög és római történelmet, olyan területeket, amelyek elsősorban az antikvitással vannak kapcsolatban. Az előadások írott formában való megjelentetésére a konferencia anyagából készülő tanulmánykötet kereteiben van lehetőség.

A konferencia nyelve angol.

Jelentkezési határidő: 2022. június 15.

Jelentkezni egy maximum 300 szavas absztrakttal lehet, amelyet a   címre kell elküldeni.

A jelentkezőket július 15-ig értesítik előadásaik befogadásáról.

A résztvevőknek regisztrációs díjat kell fizetni, amely 60 Euró.

Tisztelt Felhasználó!

A tájékoztatót megismertem.