Hajnal István Kör konferenciafelhívás

"

A Hajnal István Kör Társadalomtörténeti Egyesület immáron 36. alkalommal rendezi meg éves konferenciáját, amelynek ezúttal a váci Apor Vilmos Katolikus Főiskola ad helyet. Az idei konferencia témája a „Vizualitás és történelem”. A szervezők külön doktori szekciót biztosítanak azoknak a doktorandusz hallgatóknak, akik még nem, vagy az elmúlt évben védték meg dolgozatukat. Ezen szekcióban a résztvevők tematikai kötöttség nélkül mutathatják be társadalomtörténeti kutatásaikat.

Jelentkezni a mellékelt űrlapon, egy max. 2500 leütéses szinopszissal lehet, amelyet a következő címre kell elküldeni: hajnaltitkar@gmail.com

A konferencia időpontja: 2022. augusztus 25-27.

Helyszín: Apor Vilmos Katolikus Főiskola, Vác

Jelentkezési határidő: 2022. május 20.

Konferenciafelhívás

Jelentkezési lap

A felhívás és a jelentkezési lap a Hajnal István Kör oldalán is elérhető: www.hajnalkor.com